• Bulancak booked.net
    +28°C

Haberler & Duyurular

Entries for Mart 2017

23
Başsağlığı

  TOBB Başkanı Sayın M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU nun  sevgili anneleri Solmaz HİSARCIKLIOĞLU nun vefatını büyük üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.  Merhumeye Allah tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

[Devamını oku...]

18
18 Mart Çanakkale Şehitlerimizi Saygı ve Minnetle Anıyoruz.

 Başta Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere Çanakkale Destanı'nı yazan Tüm Şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz.

[Devamını oku...]

15
Rusya’nın Belarus Sınırındaki Bazı Gümrük Bölgelerini Devreye Alması

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden gönderilen yazıda; Rusya’nın Belarus sınırı üzerindeki bazı gümrük bölgelerini devreye alması hususunda Uluslararası Karayolu Taşımacıları Birliği ( IRU ) Moskova Birimi’nin bir açıklama metni gönderdiği vurgulanmıştır.

[Devamını oku...]

01
Gine/Konakri İş Gezisi

 Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı KOSGEB Giresun Müdürlüğü’nden gönderilen yazıda; Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) organizasyonu ve THY işbirliği ile 27-31 Mart 2017 tarihleri arasında Gine Cumhuriyeti’ne yönelik işadamı heyeti düzenleneceği, Konakri şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda iş gezilerinin yanı sıra her iki ülke girişimcilerini buluşturan nitelikli iş görüşmeleri gerçekleştirilmesi öngörülmektedir.

[Devamını oku...]