• Bulancak booked.net
    +28°C

Haberler & Duyurular

Entries for Temmuz 2017

21
Eximbank Kısa Vadeli İhracat Kredileri

  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan yazıda;

Türk Eximbank'tan alınan yazıda, İhracat sektörü ve döviz kazandırıcı hizmetler sektörünün finansmana erişim imkanlarım arttırmak amacıyla kaynak maliyetlerinin gelişimi ve piyasa faiz oranlarının genel seyri de dikkate alınarak 21.05.2013 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere bazı düzenlemelerin yapıldığı bildirilmiştir.

[Devamını oku...]

21
Özbekistan Tekstil Forumu

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden alınan yazıda, Özbekistan Tekstil Forumu’nun 4-5 Haziran 2013 tarihlerinde Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

[Devamını oku...]

21
Ticari Gayrimenkul Kredileri

  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden alınan yazıda; TOBB’nin (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) girişimleri sonucu ticari gayrimenkul alımı amaçlı kullandırılacak taksitli ticari kredilerde kredi tutarının, teminat olarak alınan ticari gayrimenkulün değerine oranının %50 olmasına ilişkin sınırlamanın yürürlükten kaldırılması Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunun 04.04.2013 tarih ve 5267 sayılı kararı ile kararlaştırılmıştır.

[Devamını oku...]

21
Bulancak Ticaret Sicili Memurluğu'ndan Duyuru

 Anonim ve Limited Şirketlerin sermayelerini yeni asgari miktarlara yükseltme amacıyla en geç 31/12/2011 tarihi mesai bitimine kadar şirket merkezinin bulunduğu yer ticaret sicili memurluğuna müracaat etmeleri gerekmektedir. Konuya ilişkin olarak 26.12.2009 tarihli ve 27444 sayılı Resmi Gazete’de 2009/3 Nolu İç Ticaret Tebliği yayımlanmıştır.

[Devamını oku...]

21
Karayolu Taşıma Yönetmeliği-Asgari Kapasite

  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir   yazıda, Karayolu Taşıma Yönetmeliğinin 13 üncü maddesinde belirtilen asgari   kapasite şartıyla lgili olarak Ulaştırma, Haberleşme ve Denizcilik Bakanlığı   tarafından yayımlanan 2012/KDGM-03/EŞYA sayılı Genelge'yehttp://www.kugm.gov.tr adresinden   ulaşılabileceği bildirilmiştir.

[Devamını oku...]

21
26. İş Sağlığı ve Güvencesi Haftası

 26. İş Sağlığı ve Güvencesi Haftası 4-6 Mayıs 2012 tarihlerinde Şanlıurfa'da Kutlanacaktır. detaylı bilgi için www.isggm.gov.tr

[Devamını oku...]

21
Deniz Ürünleri Sektörüne Yatırım Yapabilecek Şirketlerimiz

  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan yazıda, Yemen’de bulunan Al Gharasi Şirketler Gurubu’nun Sana Büyükelçiliğimiz ile temasa geçerek, grup şirketlerinden biri olan United Fish Export Co. Ltd’in Yemen’de deniz ürünleri sektöründe faaliyet gösteren ülkemiz firmaları ile ortaklık kurmak istediğini belirttiği ifade edilmektedir.

[Devamını oku...]

21
Kosova'da Özelleştirilen Tesisler

  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan yazıda, Kosova Özelleştirme Ajansı’nın, İpek Kaplıcaları ve İpek Batarya-Pil Fabrikası’nı ihaleye çıkardığı bildirilerek, bu tesislerle ilgili detaylı bilgiler ve irtibat adresleri iletilmiştir.

[Devamını oku...]

21
Yeni Türk Ticaret Kanunu

 Yeni Türk Ticaret Kanunu için lütfen aşağıdaki linki tıklayınız.

http://www.tobb.org.tr/yttk/Sayfalar/AnaSayfa.aspx

[Devamını oku...]

21
Gıda ve Eğitim Yardımı

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Odamız işbirliği ile Bu yıl Ramazan ayında muhtaç ailelere gıda yardımı yapılmıştı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Odamız işbirliği ile eğitim yardımı da yapıldı.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 12İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son