• Bulancak booked.net
    +28°C

Haberler & Duyurular

21
Odamız TS EN ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi kalite belgesi ile tescillendi.

 Bulancak Ticaret ve Sanayi Odası olarak kalite yönetim sistemi standardı belgesi 2018 yılına kadar geçerli olmak üzere 2 yıl süre ile alınmıştır. 

[Devamını oku...]

21
Türk İhraç Ürünlerinin Rusya Federasyonu’na Giriş İşlemlerinin Yapılacağı Gümrük Noktaları

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden iletilen yazıda; Dışişleri Bakanlığı Moskova Büyükelçiliği tarafından, Türk ihraç ürünlerinin Rusya Federasyonu’na giriş işlemlerinin yapılacağı gümrük ofisleri sayısının sınırlandırılmasına ilişkin Rusya Federal Gümrük Servisi’nin 29.03.2016 tarihli ve 14153 sayılı Kararı’nın iletildiği belirtilmiştir.

[Devamını oku...]

21
Ukrayna-Yatırım Projesi Veritabanı

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden iletilen yazıda;, Ukrayna Ticaret ve Sanayi Odası'nın "Yatırım Projesi Veri Tabanı (Investrnent Project Database)" başlıklı yeni bir interaktif platform geliştirdiği bildirilmektedir. Platformun temel amacının Ukraynalı firmalar ile yabancı yatırımcılar arasında yeni işbirliğiimkanları yaratmak ve projeleri için yabancı kaynaklara kolay ve etkili bir şekilde erişim sağlamak olduğu belirtilmektedir.

[Devamını oku...]

21
Bulancak TSO ve MEYBEM A.Ş. İşbirliğinde Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Sınavları Başladı

  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) desteklediği MEYBEM Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezi tarafından Odamız işbirliği ile Bulancak İlçesinde ahşap kalıpçıları ve betonarme demircileri için 13-14 Temmuz 2016 tarihlerinde Mesleki Yeterlilik Belgesi sınavı yapıldı.

[Devamını oku...]

21
Giresun Üniversitesi Rektörünü Ziyaret

 Yönetim Kurulu Başkanımız Ali FATOĞLU, Meclis Başkanımız Nurittin ZERE, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mümtaz BEKCİ ve Aydın KARATAŞ’tan oluşan heyet Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Coşkun’u makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

[Devamını oku...]

21
Basın Bülteni: Demokrasi Vazgeçilmezimiz, Milli İrade Gücümüz, Kardeşliğimiz Geleceğimiz

  Değerli basın mensupları;


Giresun Ticaret ve Sanayi Odası-Giresun Ticaret Borsası ile Bulancak Ticaret ve Sanayi Odası olarak karşınızdayız.

[Devamını oku...]

21
KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi

  Odamız ve KOSGEB Giresun Müdürlüğü ile yapılan protokol kapsamında 18-21 Temmuz 2016 tarihleri arasında “KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” düzenlendi. KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimine katılıp, eğitimi tamamlayan katılımcılara sertifikaları verilecek.

[Devamını oku...]

21
TOBB - FGCCC; Türkiye - KİK Forumu

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden iletilen yazıda; Türkiye ve Körfez ülkeleri arasındaki mevcut ticari ve ekonomik ilişkilerin geliştirilmesi amacıyla, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğince, Körfez İşbirliği Konseyi Odaları Federasyonu (FGCCC) ile 7 Nisan 2011 tarihinde İşbirliği Anlaşmayı takiben, 21 Mayıs 2011 tarihinde Eylem Planı imzalandığı belirtilmektedir.

[Devamını oku...]

21
SIAL Mıddle East 2016 Fuarı

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden gelen yazıda; Birleşik Arap Emirlikleri ve çevre ülkelerin/ ülkemiz gıda ihracatı için taşıdığı önem doğrultusunda, her yıl Birleşik Arap Emirlikleri'nin Abu Dabi Emirliği'nde düzenlenen SIAL Middle East Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı’nın Türkiye milli iştiraki 2010 yılından itibaren İstanbul Ticaret Odası tarafından gerçekleştirildiği bildirilmektedir. Söz konusu fuar bu yıl, 5-7 Aralık 2016 tarihleri arasında düzenlenecektir.

[Devamını oku...]

21
Türkiye 100 Programı

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan yazıda; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği öncülüğünde, ABD merkezli AllWorld Network ve Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) işbirliğinde, Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketlerinin belirlenerek, söz konusu şirketlerin görünürlüklerini artırmak ve bu şirketlerin küresel bağlantılarını kuvvetlendirmek amacıyla 2011 yılından beri “Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi – Türkiye 100” projesi yürütüldüğü bildirilmiştir.

[Devamını oku...]

Sayfa 28 / 32İlk   Geri   23  24  25  26  27  [28]  29  30  31  32  İleri   Son