• Bulancak booked.net
    +28°C

Haberler & Duyurular

26
Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Hakkında Tebliğde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ

 Türkiye Odalar ve Borsalar Binrliği’nden gönderilen 22.05.2017 tarih ve 0441/8374 sayılı yazı ile, tehlikeli malların, 24.10.2013 tarih ve 28801 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Tehlikeli Maddelerin Karayoluyla Taşınması Hakkında Yönetmeliğe uygun olarak taşınması gerektiği hatırlatılmıştır.

[Devamını oku...]

15
Havalimanlarında Ardiye Ücretleri (Serbest Zaman)

 Sayın Üyemiz, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden gönderilen yazıda; havalimanlarında ardiye ücretlerini (serbest zaman uygulamasını) düzenleyen 217/10 sayılı Genelge’nin 05.05.2017 tarihi itibariyle yürürlüğe girdiği ve bahsi geçen Genelge’ye http://ggm.gtb.gov.tr/mevzuat/genelgeler/2017 linkinden ulaşılabileceği belirtilmiştir.

[Devamını oku...]

04
Defterdar KOÇULU 'dan Bulancak TSO' ya Ziyaret

  Giresun Defterdarı Musa KOÇULU, Vergi Dairesi Müdür Vekili Ali Ulvi YÜKSEL 25 Mayıs 2017 tarihinde Odamızı ziyaret etti. Ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Ali FATOĞLU, Meclis Başkanı Nurittin ZERE ve Genel Sekreter Tunay GÜNDOĞAR hazır bulundular.

[Devamını oku...]

25
EBDS (Elektronik Belge Dağıtım Sistemi) Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantısı

  EBDS (Elektronik Belge Dağıtım Sistemi) Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantısı

[Devamını oku...]

19
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız Kutlu Olsun

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyor; başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere İstiklâl Savaşı şehitlerimizi ve gazilerimizi, sevgi, saygı ve minnetle anıyoruz.

[Devamını oku...]

10
Bulancak TSO da Online Belge ve Ödeme Dönemi

  Türkiye’deki Oda ve Borsalar arasında yazılımı kullanılan ve TOBB tarafından geliştirilen Elektronik İmzalı Belge Hizmeti Projesi’ni hayata geçirdi. Yönetim Kurulu Başkanı Ali FATOĞLU, uzun zamandan beri TOBB’ nin üzerinde çalıştığı projenin hizmete açıldığını söyledi.

[Devamını oku...]

23
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun

  Cumhuriyetimizin kurucusu büyük önder Mustɑfɑ Kemɑl Atɑtürk bɑştɑ olmɑk üzere milli mücɑdelede emeği geçenleri rɑhmetle ɑnɑr,Türk İş Dünyası adına; 23 Nisɑn Ulusɑl Egemenlik ve Çocuk Bɑyrɑmı’nı en içten duygulɑrımızlɑ kutlarız.

[Devamını oku...]

16
KOBİ Bilgi Sitesi

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden gönderilen yazıda; 


Yatırım ortamının iyileştirilmesi ile yerli ve yabancı yatırımların artırılması hedefine yönelik olarak 2001 yılında kabul edilen Yatırım Ortamının İyileştirilmesi Reform Programı çerçevesinde, Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler (KOBİ) tarafından, kurulum ve işletme faaliyetlerine ilişkin olarak ihtiyaç duyulacak tüm bilgilere hızlı ve etkin bir şekilde ulaşılabilmesi amacıyla, internet ortamında tek elden organize edilecek bir site kurulması gerekli görülmüştür.

[Devamını oku...]

05
KOBİ Bilgi Sitesi (http://kobi.tobb.org.tr)

 Yatırım ortamının iyileştirilmesi ve yerli yabancı yatırımların artırılması hedefine yönelik olarak Hükümet tarafından 2001 yılında kabul edilen Yatırım Ortamının İyileştirilmesi Reform Programı çerçevesinde,

[Devamını oku...]

23
Başsağlığı

  TOBB Başkanı Sayın M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU nun  sevgili anneleri Solmaz HİSARCIKLIOĞLU nun vefatını büyük üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.  Merhumeye Allah tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

[Devamını oku...]

Sayfa 28 / 30İlk   Geri   21  22  23  24  25  26  27  [28]  29  30  İleri   Son