• Bulancak booked.net
    +28°C

Haberler & Duyurular

Entries for Aralık 2016

25
Fas Anti-Damping Soruşturması

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden gönderilen yazıda; Ekonomi Bakanlığı 29.12.2016 tarih ve E.143100 sayılı ilgi yazısına atfen , Fas Krallığı Dış Ticaret Delege Bakanlığı’nın İnternet sitesinde yayımlanan kamuoyu duyurusunda Avrupa Birliği ve Meksika’dan gelen polivinil kloru (PVC-39.04.10.90.00) ithalatına karşı başlatılan anti-damping soruşturmasının sonuçlandırıldığı ifade edildiği belirtilmiştir. Damping marjı tablosu ile resmi duyuruya ulaşılabilecek İnternet adresi aşağıda sunulmuş olup, konuyu bilgi ve değerlendirmenize sunarız.

[Devamını oku...]

20
TOBB Nefes Kredisi

 Sayın Üyemiz,

“TOBB  Nefes Kredisi” kampanyası, ülkemiz ekonomisinde önemli yer tutan KOBİ’lerin finansman sorunlarının giderilmesine katkı sağlamak üzere başlatılmıştır. TOBB, Kredi Garanti Fonu’nun teminat desteği ile Ziraat Bankası ve Denizbank ile protokol imzalamıştır.

[Devamını oku...]

12
Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı % 50 Hibe Desteği

 Bulancak Kaymakamlığı İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nden iletilen yazıda; Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı Çerçevesinde Tarıma Dayalı Yatırımların Desteklenmesi Hakkında Tebliğin (Tebliğ No: 2016/37) 21 Ekim 2016 tarihli ve 29864 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdiği, Gerçek ve tüzel kişiler tarafından Tebliğ kapsamındaki konularda hazırlanacak yatarım proje tekliflerine, uygun bulunması halinde yatırım tutarının % 50’sinin hibe olarak verileceği,

[Devamını oku...]