• Bulancak booked.net
    +28°C

Haberler & Duyurular

13
Çay Ticaret ve Sanayi Odası Ziyareti

Yönetim Kurulu Başkanı Ali FATOĞLU ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Reşat Nuri ÖZDEMİR, Çay Ticaret ve Sanayi Odası' nı ziyaret etti. Çay Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih KAYGISIZ ile görüşen heyetimiz misafirperverliğinden dolayı Sn. Başkana teşekkür etti. Odaların çalışmaları, Çay ve Bulancak İlçelerinin ekonomisi, sanayi ve turizm konularında karşılıklı bilgi alış verişinde bulunuldu.

[Devamını oku...]

13
Polatlı Ticaret Odası Ziyareti

Yönetim Kurulu Başkanı Ali FATOĞLU ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Reşat Nuri ÖZDEMİR, Kardeş Odamız Polatlı Ticaret Odası' nı ziyaret etti. Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi SAKARYA ile görüşen heyetimiz misafirperverliğinden dolayı Sn. Başkana teşekkür etti. Odaların çalışmaları, Polatlı ve Bulancak İlçelerinin ekonomisi, sanayi ve turizm konularında karşılıklı bilgi alış verişinde bulunuldu.

[Devamını oku...]

08
TOBB Başkanı HİSARCIKLIOĞLU Odamızı Ziyaret Etti

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Odamızı ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanı Ali FATOĞLU ve meclis üyeleri ile biraraya geldi.​


Hayırlı işler için Giresun’a geldiklerini ifade eden Hisarcıklıoğlu, “Bugün Giresun, Ordu ve Trabzon için, fındık için çok önemli olan Lisans Fındık Deposu'nun açılışını gerçekleştireceğiz. Fındığın anavatanındayız. Lisanslı depo ve borsa fındık için çok önemli. Bundan sonraki en önemli şey ürün ihtisas borsası kurulması. Hükümetimizin bu konuda iradesini ortaya koydu. Yakında çalışmalara başlayacağız” dedi.

 

Bulancak’ın turizminde merkezi olduğunu vurgulayan Hisarcıklıoğlu, “Bulancak’ta yayla turizminde müthiş potansiyel var. Havaalanı turizm için büyük fırsat. Havaalanı olmadan turizmi geliştirmemiz mümkün değil” şeklinde konuştu.

 

TOBB Başkanı, Bulancak Ticaret ve Sanayi Odası’nın beş yıldızlı olma hedefi doğrultusunda gittiğini söyledi.

[Devamını oku...]

06
TMFB Düzenlenmesine İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönerge

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Odamıza gönderilen yazıda; Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Sanayi Genel Müdürlüğünden alınan 17.08.2017 tarihli bir yazıda, “Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi Düzenlenmesine ilişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönerge”nin 03.08.2017 tarih ve 63089 sayılı Bakanlık Makamının Olur’u ile yürürlüğe girdiği bildirilmektedir.

 

Bahse konu Yönerge ve UDI-D3 Tehlikeli Mal ve Kombine Taşımacılık Düzenleme Genel Müdürlüğü internet sitesinde Mevzuat / Yönergeler başlığı altında  görüntülenebilir.

 

İlgili üyelerimize duyurulur.

[Devamını oku...]

05
Başsağlığı

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Disiplin Kurulu Başkanı, AK Parti Giresun İl Başkanı Sayın Hasan Ali TÜTÜNCÜ’ nün vefatını derin üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allahtan rahmet ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.


[Devamını oku...]

30
30 Ağustos Zafer Bayramı

 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyor, bu topraklarda ay yıldızlı bayrağımız altında özgürce yaşamamızı kanları ve canları pahasına sağlayan başta cumhuriyetimizin kurucusu, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kahraman gazilerimizi ve şehitlerimizi hürmet, minnet ve şükranla anıyoruz.

[Devamını oku...]

23
Vali SARIFAKIOĞULLARI’ ndan Bulancak TSO’ya Ziyaret

Bulancak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali FATOĞLU, Meclis Başkanı Nurittin ZERE,  meclis ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Vali SARIFAKIOĞULLARI, Giresun Bölgesinin sanayi altyapısı oluşumunda coğrafi şartların zorlayıcı olduğuna değindi.

[Devamını oku...]

22
TOBB ETÜ (TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi) Tanıtım Günleri

 

TOBB ETÜ (TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi) Tanıtım Günleri

[Devamını oku...]

21
Bozulabilir Gıda Maddelerinin Uluslararası Taşınmasına İlişkin Ulusal ATP Uygunluk Belgesi

  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden gönderilen 22.05.2017 tarih ve 0441/8384 sayılı yazı ekinde gelen Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Tehlikeli Mal ve Kombine Taşımacılık Düzenleme Genel Müdürlüğü’nün yazısında; ülkemizce taraf olunan “Bozulabilir Gıda Maddelerinin Uluslararası Taşımacılığı ve Bu Taşımacılık Faaliyetinde Kullanılacak Özel Ekipmana İlişkin Anlaşma”da (ATP) yer alan Ulusal ATP Uygunluk Belgesinin verilme koşullarını düzenleyen 08.05.2017 tarihli ve 33687606-365(365)E.38880 sayılı Bakanlık Genelgesi’nin (2017/TMKTTDGM-02/ATP) yayınlandığı bildirilmiştir.


[Devamını oku...]

20
Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Hakkında Tebliğde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ

  Türkiye Odalar ve Borsalar Binrliği’nden gönderilen 22.05.2017 tarih ve 0441/8374 sayılı yazı ile, tehlikeli malların, 24.10.2013 tarih ve 28801 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Tehlikeli Maddelerin Karayoluyla Taşınması Hakkında Yönetmeliğe uygun olarak taşınması gerektiği hatırlatılmıştır.

[Devamını oku...]

Sayfa 7 / 23İlk   Geri   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  İleri   Son